Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

УКРАЇНА 

БІЛЯЇВСЬКИЙ  РАЙОН ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 

проект РІШЕННЯ 

ШОСТОЇ СЕСІЇ УІІ СКЛИКАННЯ 

 

Про затвердження технічної документації 

з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів 

Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради 

 

 Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України „Про оренду землі”, „Про оцінку земель”, Земельного кодексу УкраїниПодаткового кодексу України з метою економічного регулювання земельних відносин при визначенні розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власностідержавного мита при мініспадкуванні (крім випадків спадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом (як випадків спадкування ними за закономтак і випадків спадкування ними за заповітом) і за правом представлення, а також випадків спадкування власностівартість якої оподатковується за нульовою ставкоюта даруванні земельних діляноквизначенні втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництварозробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земельвідчуження земельних ділянок площею понад 50 гектарівщо належать до державної або комунальної власностідля розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих спорудрозглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської областірозроблену ТОВ «ДП ІНАГРО», ,  враховуючи  рішення  постійної комісії з питань планування, місцевого бюджету, фінансів, соціально-економічного та культурного розвитку, агропрмислового комплексу, екології та земельних ресурсів  від 17 травня 2016  року протокол № 5, Мирненська сільська рада 

ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської області (додається). 

  1. Ввести в дію результати грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської ради Біляївського  району Одеської областіщо затвердженні пунктом 1 цього рішення відповідно до вимог Податкового кодексу України. 

  1. Після введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки припинити дію нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської областірозроблену у 2009  році ДП “Одеський науково-дослідний та проектний інститут земелеустроюта затверджену рішенням сесії Мирненської ради від 20 листопада 2009року  № 535-У. 

  1. З дати введення в дію нормативної грошової оцінки провести згідно з чинним законодавством перерахування орендної плати та внести відповідні зміни до договорів оренди землі розділ „Орендна плата” за земельні ділянкиякі раніше були надані в оренду суб’єктам підприємницької діяльності. 

  1. Надати Управлінню Держгеокадастру в Біляївського районі відомості щодо нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської області  та рішення щодо її затвердження. 

  1. Довести до відома Біляївської  районної податкової інспекції відомості про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської області . 

  1. Повідомити власників та користувачів землі про введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської області. 

  1. Повідомити підприємстваустановиорганізаціїщо є землекористувачами і власниками землі про застосування результатів грошової оцінки земель населених пунктів Мирне та Широка Балка Мирненської сільської ради Біляївського району Одеської області . 

  1. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації. 

  1.  Контроль за виконанням покласти на постійно діючу комісію   з питань планування місцевого бюджету, фінансів,соціально-економічного та культурного розвитку, агропромислового комплексу, екології та земельних ресурсів /голова Бєдний О.М./. 

 

Сільський голова                                                                В.М.Мокрицький