Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

СУЧАСНІСТЬ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

На території с. Мирного знаходяться сільськогосподарські підприємства, які займаються виробництвом різних видів сільськогосподарської продукції.

    Пріоритетне  місце займає вирощування овочів, зернових    у господарствах СТОВ«Південьагропереробка», ВАТ «Мирний», ТОВ «Рекорд»;  винограду та фруктів –

ПП «Виноградний»,ТОВ «Воля» та СТОВ «Виноградна лоза».  У ЗАТ «Декоративні культури» вирощують саджанці дерев та кущів для  озеленення м.Одеси і приміських селищ. Землю підприємства орендують у пайщиків.

    Вирощені на полях овочі переробляють на консервному заводі СТОВ

«Південьагропереробка». Його товари під торговою маркою «Гурман» відомі широкому колу споживачів.

 

  Об’єкти  соціальної сфери с. Мирного представлені двома дитячими садками – «Сонечко» та «Буратіно», загальноосвітньою школою, лікарняною амбулаторією, відділенням зв’язку та Будинком культури.

  Широкої Балки – ДНЗ « Ромашка», школою,  ФАПом, відділенням  зв’язку,  сільським клубом, бібліотекою;

  У селах працюють сучасні магазини з широким асортиментом товарів;

   Налагоджено автобусне сполучення з містами : Біляївка, Теплодар та Одеса;

   Село Мирне газифіковано, що дало змогу покращити умови праці, побуту та відпочинку;

   У перспективі село збагатиться продукцією форельного господарства, нових перспективних сортів винограду в СТОВ«Виноградна лоза», проводиться реконструкція стадіону в с. Мирне.

   На території с. Мирне відкрито храм Успіння Пресвятої Богородиці та тривають роботи по спорудженню двоповерхового  храму Андрія Первозванного ( на першому поверсі) та Собору Одеський Святих (на другому поверсі).

   З 2001 року на посаді Мирненського сільського голови працює Котович Олексій Георгійович.

   За цей період проведена велика робота по благоустрою сіл Мирне та Широка Балка: газифіковано село Мирне, проведена реконструкція водгонів по всіх вулицях Мирного. В майбутньому планується проведення газифікації села Широка Балка та реконструкції водогонів по її вулицям.

   У 2007 році до 200-річчя Мирного (Freudental) побудовано та відкрито пам’ятник  засновникам села. Облагороджено центральну площу, розпочато реконструкцію сільського стадіону. Проведено реконструкцію меморіалу Слави в Мирному, в селах встановлено пам’ятні стели з іменами загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни.

   Ведуться роботи по захисту с.Мирне від підтоплення. Проведено в селах вуличне освітлення. Відремонтовано будівлі Мирненського відділення зв’язку, бібліотеки,  Широкобалківського сільського клубу, Мирненської лікарняної амбулаторії, яку укомплектовано сучасним обладнанням.

   Для сполучення з м. Одеса відкрито нові автобусні маршрути. Відремонтовано дороги в Широкій Балці та Мирному.

   З кожним роком села на території Мирненської сільської ради стають сучаснішими, красивішими та привабливішими.